top of page

Hakkımızda

1996’dan bugüne Özkaradeniz İzolasyon olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde dürüstlüğü benimseyerek çalışıyoruz.

İşinize katma değer katacak çözümler üretiyor, kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimizin sürekli memnun kalmalarını sağlamaktayız.

Projelerimizin tümünde gelişmiş teknolojiler ile üretilmiş, ürünler kullanıyoruz. Gelişen teknolojileri yakından takip ediyoruz. Su izolasyonu, zemin kaplama ve ısı yalıtımı konusunda, üretiminize fayda sağlayacak tüm gelişmiş olanakları bünyemizde bulundurarak hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

011 (1).jpg

İşinde uzman bir çok su ve yalıtım uzmanı ve teknik personelimiz ile sektör liderliğimizi devam ettirmek için gayret gösteriyoruz. Çalışanlarımızı şirket kültürümüzün en önemli parçası olarak görüyor, onların gelişimlerine değer katabilmek için eğitiyoruz. Bu sayede sektörün öncü izolasyon firması haline geliyoruz.

İstanbul’da önemli başlıca ticari proje, toplu konut projeleri, sanayi siteleri üretim merkezlerinin yalıtım hizmetlerini sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tarihi yapıların izolasyon ve yalıtım hizmetlerini de gerçekleştirmenin yine gururunu yaşamaktayız. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için kendimizi sürekli yeniliyor, nitelikli üretimi destekliyoruz. Isı yalıtımı ve izolasyon konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.

555.jpg
554.jpg
556.jpg
bottom of page